Odkryj Firmę Prestige
Nasze motto: oferować to, co najlepsze z Włoch
ZOBOWIĄZANIE FIRMY PRESTIGE

Firma Prestige od początku jest synonimem zamiłowania do świata kuchni włoskiej. Nasza dewiza to: „dobrymi rzeczami zawsze należy się dzielić”. Każdego dnia, dokładamy wszelkich starań, aby znakomite wyroby wyprodukowane we Włoszech były poznawane i doceniane za granicą. Nasza praca polega na odkrywaniu, selekcjonowaniu i oferowaniu tylko tego co najlepsze wszystkim tym, którzy tak jak my kochają zdrowe i dobrej jakości wyroby, które sprawiają, że kuchnia włoska jest wysoko ceniona na całym świecie.

NASZA FILOZOFIA: WŁOSKIE DZIEDZICTWO

Na świecie jest wiele autentycznych wyrobów włoskich. Niektóre z nich są przeznaczone na eksport, co wcale nie oznacza, że są najlepsze, niektóre z nich są dobrej jakości, ale tak naprawdę tylko nieliczne są „znakomite” we włoskim tego słowa znaczeniu. Dlatego zapewnienie „w 100% wyprodukowane we Włoszech” nam nie wystarczy. Chcemy przekazać najlepsze włoskie dziedzictwo, kulturę i tradycje kulinarne tym spośród Was, którzy naprawdę je dostrzegają i doceniają. Pragniesz poczuć ciepło Południa Włoch w pomidorach lub niebywałą woń toskańskiego gaju oliwnego na łyżeczce oliwy z oliwek, dotknąć wyjątkowej struktury najlepszego pełnoziarnistego włoskiego makaronu w jednej garści? Prestige jest tutaj po to, aby Ci służyć i sprawić, że powiesz „Ah! uwielbiam włoskie jedzenie!”.

POZNAJ NAS

Istnieje wiele sposobów na nawiązanie kontaktu z firmą Prestige. Jeżeli jesteś właścicielem restauracji, pizzerii, pubu lub menedżerem sklepu, supermarketu, centrum handlowego, po prostu skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jeżeli jesteś klientem indywidualnym odwiedź nasz sklep i spróbuj naszych produktów. Mieścimy się w Bielsku-Białej na ulicy Piłsudskiego 3.